Nadace pro larp RC: Výsledky

 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nadace pro larp RC: Výsledky
Kvě 162012
 

Nový ročník jsme tentokrát stihli vyhlásit až v březnu, tedy s výrazně menším předstihem než loni. A možná proto to těsně před uzávěrkou málem vypadalo, že dárci své peníze budou muset někde smutně propít, protože o ně nikdo nestojí. Ale jak už to bývá, pouhé dny a hodiny před termínem se odehraje nejvíc práce a do druhého ročníku Nadace pro larp (s kódovým označením RC) se nakonec sešlo celkem sedm projektů – téměř dvakrát tolik co loni! Ještě lepší zprávou je, že všechny z nich byly nějakým způsobem zajímavé.
Continue reading »

Nadace pro larp RC

 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nadace pro larp RC
Bře 012012
 

Jak už jsme popsali v předchozím příspěvku, ročník 2012 proběhne. Aktuálně se ptáme: Jaké nápady přinese tento ročník? Jaké hry se objeví na obzoru a co nového česká larpová scéna uvidí? Vyhneme se tradičním klišé? Doufáme, že k pozitivním odpovědím přispěje také tato nadace pro sponzorování larpů. Pro větší přístupnost a průhlednost jsme mírně upravili pravidla a především založili tuto stránku, která by měla shrnovat veškeré potřebné informace.
Continue reading »

Ohlédnutí za ročníkem 2011

 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlédnutí za ročníkem 2011
Bře 012012
 

Letos na jaře konečně nastal čas, abychom s jistým odstupem zhodnotili, jak idea celé nadace v prvním (zkušebním) ročníku dopadla. V první řadě jsme dostali dva výstupy od organizátorů loňské vybrané hry Cold Cityzávěrečnou zprávu zaměřenou na financování a shrnutí zaměřené na průběh samotné organizace – čímž naplnili pravidlo k udělení zbytku věnované částky. Přípravy, průběh a nakonec i ohlasy od účastníků a cépéček jsme průběžně sledovali a závěrečná zpráva nás tak jen utvrdila, že 22.000 Kč rozhodně nebyly peníze marně vyhozené z okna a naše očekávání se tak naplnila. Při rozmýšlení, jak dál, jsme se však potýkali i s dalšími faktory.
Continue reading »